Młodszy księgowy

 

VacancyID: 13631
Location: Europe - Poland - Warszawa
Type: Temporary
Closing Date:8/31/2019

Introduction

WSP w Polsce dostarcza zintegrowane usługi projektowe i doradcze w czterech głównych sektorach: rozwiązania dla budynków (projekty konstrukcji, instalacje sanitarne i elektryczne), mosty, środowisko i zrównoważony rozwój. Ponad 100 inżynierów i konsultantów w warszawskim biurze pracuje nad lokalnymi i międzynarodowymi projektami z wiodącymi inwestorami, architektami i instytucjami publicznymi. Jesteśmy częścią WSP, jednej z wiodących globalnych firm świadczących profesjonalne usługi inżynieryjne i doradcze, zatrudniającej ponad 48 000 osób, w 40 krajach, na każdym kontynencie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, WSP w Polsce poszukuje studenta/studentki na stanowisko młodszego księgowego.

Responsibilities

- Pomoc w podstawowych zadaniach w dziale księgowości.

Requirements

- Dokładność,
- Język angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie,
- Doświadczenie w księgowości nie jest wymagane,
- Status studenta.

Oferujemy pracę w międzynarodowej korporacji dającej możliwośc rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres anna.szlaska@wsp.com.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez WSP Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy."

Jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja była brana pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacji na podobne stanowiska, to proszę również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez WSP Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska."

Administratorem danych osobowych przekazywanych nam przez klientów, kontrahentów, kandydatów do pracy oraz inne osoby kontaktujące się z nami jest WSP Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Więcej informacji znajduje się w naszej grupowej Polityce prywatności dostępnej na wsp.com.

Contact

Anna Szlaska
WSP Poland