BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

 

VacancyID: 13457
Location: Europe - Poland - Warszawa
Type: Permanent
Closing Date:5/31/2019

Introduction

WSP Polska dostarcza zintegrowane usługi projektowe i doradcze w czterech głównych sektorach - rozwiązania dla budynków (projekty konstrukcji, instalacje sanitarne i elektryczne), mosty, środowisko i zrównoważony rozwój. 100 inżynierów i konsultantów w warszawskim biurze pracuje nad lokalnymi i międzynarodowymi projektami z wiodącymi inwestorami, architektami i instytucjami publicznymi. Jesteśmy częścią WSP, jednej z wiodących globalnych firm świadczących profesjonalne usługi inżynieryjne i doradcze, zatrudniającej ponad 48 000 osób, w 40 krajach, na każdym kontynencie.

Responsibilities

— Udział w opracowaniu i wdrażaniu planu rozwoju nowych usług z zakresu działalności firmy;
— Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami;
— Udział oraz samodzielne opracowywanie ofert dla klientów;
— Prezentacja ofert dla klientów;
— Udział w negocjacjach umów;
— Współpraca z zagranicznymi oddziałami WSP w zakresie rozwoju biznesu;
— Ścisła współpraca z działem marketingu w promocji firmy;

Requirements

Idealny kandydat powinien:
— Być osobą otwartą, budzącą zaufanie i łatwo nawiązującą nowe kontakty;
— Być osobą energiczną i chętną do podejmowania nowych wyzwań;
— Posługiwać się biegle językiem angielskim;
— Cechować się wytrwałością w dążeniu do wyznaczonych celów;
— Posiadać wykształcenie wyższe techniczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres: anna.szlaska@wsp.com.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez WSP Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy."

Jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja była brana pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacji na podobne stanowiska, to proszę również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez WSP Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska."

Administratorem danych osobowych przekazywanych nam przez klientów, kontrahentów, kandydatów do pracy oraz inne osoby kontaktujące się z nami jest WSP Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Więcej informacji znajduje się w naszej grupowej Polityce prywatności dostępnej na wsp.com.

Contact

Anna Szlaska
WSP Poland